Výrobca: KEUNE Haircosmetics
Kód produktu: CARE LINE
Dostupnosť: Skladom
38.00€
Bez DPH: 31.67€

CARE LINE Darčeková sada - keratínový šampón + kondicionér 300ml + 250ml

Rada Keratin Smooth je zázrak pre vaše zničené, suché alebo normálne vlasy. Po použití budú vaše vlasy hladké, silnejšie a zdravšie. To všetko vďaka keratínu obsiahnutom v týchto produktoch. Tento proteín je základ vo vlasoch. Jeho množstvo vo vlasoch sa znižuje rôznymi úpravami vlasov. Pomocou tejto rady ho vlasom prirodzene navrátite. Keratín vlas obalí zvonka a zároveň sa vstrebe aj dovnútra prameňov.

CARE LINE Šampón s keratínom 300ml
Mierne čistiaci šampón, ktorý posilňuje , dodáva lesk a hydratáciu vlasom. Chráni vlasy pred poškodením je ideálne pre chemicky ošetrované vlasy. Quat Complex chráni proti zničeniu vlasového vlákna a zaisťuje hebkosť. Keratin regeneruje a chráni vlasovú štruktúru. Provitamín B5 preniká hlboko do vlasu a reguluje rovnováhu vlhkosti a dodáva lesk.

Použitie: Naneste šampón na vlasy a vlasovú pokožku. Jemne masírujte a opláchnite.


CARE LINE Kondicionér s keratínom 250ml
Tento kondicionér zázračne pôsobí na Vaše poškodené, suché alebo normálne vlasy. Po dôslednom používaní , zanechá Vaše vlasy hodvábne jemné, silnejšie, zdravšie a ľahšie upraviteľné. Ako? Keratín! Tento vláknitý proteín je základným stavebným kameňom Vašich vlasov . Keratín garantuje obnovenie vlasovej štruktúry a doplnenie keratínu do vonkajšieho povrchu vlasu, ako aj hlboko do vnútra. Kondicionér bojuje proti krepovateniu, zaisťuje čistý  a super lesklý povrch.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie